Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie w czerwcu br. uzyskała pozytywną opinię Państwowej Komisji Akredytacyjnej na nowy w ofercie kierunek studiów
Opłaty, za kierunek Mechatronika, w całości zostały dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby podczas studiów studenci uzyskali przygotowanie zawodowego dostosowane do aktualnych potrzeb na rynku pracy. Będą mogli rozpocząć pracę w każdej z dziedzin gospodarki od przemysłu ciężkiego na spożywczym czy elektronicznym kończąc. Podczas studiów nabędą wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej, elektroniki, automatyki, elektrotechniki czy informatyki technicznej.Mechatronika to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki. Dlatego też uczelnia zdecydowała się na rozpoczęcie kształcenia na tym kierunku. Uzyskanie dyplomu da szansę na znalezienie zatrudnienia satysfakcjonującego absolwenta. W toku studiów znalazły się umiejętności niezbędne do zrozumienia zagadnień związanych z budową, wytwarzaniem czy eksploatacją maszyn. Absolwent uzyska dogłębną wiedzę na temat zasad mechaniki czy projektowania przy pomocy narzędzi obliczeniowych, czy programów komputerowych jak CAD czy MES.Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Mechatronika oferuje następujące specjalności: Systemy automatyki i robotyki w mechatronice; Systemy mechatroniczne w pojazdach i maszynachWszystkie Informacje o kierunku: rekrutacja.wsei.lublin.plW nadchodzącym roku akademickim w ofercie edukacyjnej WSEI znajdziecie 8 bezpłatnych kierunków. Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna - 5-letnie studia magisterskie Ekonomia-studia licencjackie, magisterskie Transport-studia licencjackie, magisterskie Mechatronika-studia inzynierskie Ciekawostką są rónwież bezpłatne studia dualne na czterech kierunkach: Administracja studia I stopnia, Finanse i Rachunkowość studia I stopnia, Informatyka-studia I, II stopnia Zarządzanie-studia II stopnia.
Opłaty, za kierunek Mechatronika, w całości zostały dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego.Uczelnia dokłada wszelkich starań, aby podczas studiów studenci uzyskali przygotowanie zawodowego dostosowane do aktualnych potrzeb na rynku pracy. Będą mogli rozpocząć pracę w każdej z dziedzin gospodarki od przemysłu ciężkiego na spożywczym czy elektronicznym kończąc. Podczas studiów nabędą wiedzę z zakresu inżynierii mechanicznej, elektroniki, automatyki, elektrotechniki czy informatyki technicznej.Mechatronika to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin gospodarki. Dlatego też uczelnia zdecydowała się na rozpoczęcie kształcenia na tym kierunku. Uzyskanie dyplomu da szansę na znalezienie zatrudnienia satysfakcjonującego absolwenta. W toku studiów znalazły się umiejętności niezbędne do zrozumienia zagadnień związanych z budową, wytwarzaniem czy eksploatacją maszyn. Absolwent uzyska dogłębną wiedzę na temat zasad mechaniki czy projektowania przy pomocy narzędzi obliczeniowych, czy programów komputerowych jak CAD czy MES.Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Mechatronika oferuje następujące specjalności: